Pomóż oddychać Ziemi

Na początku października Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs o charakterze ekologicznym dla klas pierwszych. Zadaniem każdej klasy było zasadzenie kwiatów jesiennych na rabatach przygotowanych przez pracowników obsługi przy wejściu do szkoły. Wszystkie klasy dostały również cebulki kwiatów wiosennych, które posadziły w ziemi i wiosną będą mogły oglądać swoje dzieło. Sadzenie cebulek kwiatowych przez najmłodsze klasy rozpoczynające naukę w naszej szkole stało się już tradycją. Zapoczątkowaliśmy ją wiele lat temu, jeszcze jak istniało Publiczne Gimnazjum nr 18.

W wyniku konkursu powstały piękne rabaty, za które każda klasa pierwsza otrzymała nagrodę – grę ekologiczną i sprzęt rekreacyjny. Dziękujemy Radzie  Rodziców  za sfinansowanie nagród. Uroczyste rozstrzygnięcie  konkursu odbyło się dnia 26 listopada  z udziałem Pana Dyrektora Dariusza Mierzyńskiego.