Plan Klas

plan klas 2021 2022 sem2SP48 plan klas...

 

1 A 1 B 1 C 1 D 2 A 2 B 2 C 2 D 3 A 3 B 3 C
4 A 4 B 4 C 5 A 5 B 5 C 7 A 8 A

1 A
Data publikacji: 31.01.2022

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
Zajęcia pozalekcyjne
Półkośnik
112
Edukacja wczesnoszkolna
Półkośnik
112
2.
8.55-9.40
Edukacja wczesnoszkolna
Półkośnik
112
Edukacja wczesnoszkolna
Półkośnik
112
3.
9.50-10.35
Edukacja wczesnoszkolna
Półkośnik
112
Edukacja wczesnoszkolna
Półkośnik
112
Religia kat.
Harasimowicz
21
Język angielski
Lajdorf
207
4.
10.45-11.30
Edukacja wczesnoszkolna
Półkośnik
112
WF
Półkośnik
MS30
WF
Półkośnik
MS41
Edukacja wczesnoszkolna
Półkośnik
112
Edukacja wczesnoszkolna
Półkośnik
112
5.
11.50-12.35
Język angielski
Lajdorf
112
Religia kat.
Harasimowicz
21
Edukacja wczesnoszkolna
Półkośnik
112
Edukacja wczesnoszkolna
Półkośnik
112
6.
12.55-13.40
Edukacja wczesnoszkolna
Półkośnik
112
Edukacja wczesnoszkolna
Półkośnik
112
Edukacja wczesnoszkolna
Półkośnik
112
7.
13.50-14.35
WF
Półkośnik
MS30
Edukacja wczesnoszkolna
Półkośnik
112
Edukacja wczesnoszkolna
Półkośnik
112
8.
14.45-15.30
Gimnastyka korekcyjna
Klimaszewski
MS41
9.
15.35-16.20
.....

- ...

 


1 B
Data publikacji: 31.01.2022

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
Edukacja wczesnoszkolna
Misiejuk
109
Edukacja wczesnoszkolna
Misiejuk
109
Rewalidacja2
PÓŁKOŚNIK
109
2.
8.55-9.40
Edukacja wczesnoszkolna
Misiejuk
109
Zajęcia pozalekcyjne
Misiejuk
109
Rewalidacja
Ponikarczyk
109
Rewalidacja3
PÓŁKOŚNIK
108
Edukacja wczesnoszkolna
Misiejuk
109
Język angielski
Lajdorf
109
3.
9.50-10.35
WF
Misiejuk
MS41
Edukacja wczesnoszkolna
Misiejuk
109
WF
Misiejuk
MS30
Edukacja wczesnoszkolna
Misiejuk
109
Edukacja wczesnoszkolna
Misiejuk
109
4.
10.45-11.30
Edukacja wczesnoszkolna
Misiejuk
109
Edukacja wczesnoszkolna
Misiejuk
109
Edukacja wczesnoszkolna
Misiejuk
109
Religia kat.
Harasimowicz
109
Religia pr.
Kiczko
223
Edukacja wczesnoszkolna
Misiejuk
109
5.
11.50-12.35
Rewalidacja
Ponikarczyk
109
Rewalidacja2
PÓŁKOŚNIK
123
Edukacja wczesnoszkolna
Misiejuk
109
Język angielski
Lajdorf
109
Edukacja wczesnoszkolna
Misiejuk
109
Religia pr.
Kiczko
223
Religia kat.
Harasimowicz
109
6.
12.55-13.40
WF
Misiejuk
MS30
Edukacja wczesnoszkolna
Misiejuk
109
Rewalidacja1
Ponikarczyk
109
Rewalidacja3
PÓŁKOŚNIK
123
7.
13.50-14.35
Edukacja wczesnoszkolna
Misiejuk
109
Rewalidacja1
Ponikarczyk
109
8.
14.45-15.30
Gimnastyka korekcyjna
Klimaszewski
MS41
9.
15.35-16.20
.....

- ...

 


1 C
Data publikacji: 31.01.2022

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
Edukacja wczesnoszkolna
Sasinowska
108
Język angielski
Lajdorf
108
Zajęcia pozalekcyjne
Sasinowska
108
2.
8.55-9.40
Edukacja wczesnoszkolna
Sasinowska
108
Edukacja wczesnoszkolna
Sasinowska
108
Edukacja wczesnoszkolna
Sasinowska
108
3.
9.50-10.35
Edukacja wczesnoszkolna
Sasinowska
108
Edukacja wczesnoszkolna
Sasinowska
108
Język angielski
Lajdorf
108
4.
10.45-11.30
Edukacja wczesnoszkolna
Sasinowska
108
Religia kat.
Harasimowicz
108
Edukacja wczesnoszkolna
Sasinowska
108
Edukacja wczesnoszkolna
Sasinowska
108
Edukacja wczesnoszkolna
Sasinowska
108
5.
11.50-12.35
WF
Sasinowska
MS41
WF
Sasinowska
MS41
Edukacja wczesnoszkolna
Sasinowska
108
WF
Sasinowska
MS30
Edukacja wczesnoszkolna
Sasinowska
108
6.
12.55-13.40
Edukacja wczesnoszkolna
Sasinowska
108
Edukacja wczesnoszkolna
Sasinowska
108
7.
13.50-14.35
Religia kat.
Harasimowicz
108
Edukacja wczesnoszkolna
Sasinowska
108
8.
14.45-15.30
Gimnastyka korekcyjna
Klimaszewski
MS41
9.
15.35-16.20
.....

- ...

 


1 D
Data publikacji: 31.01.2022

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
Język angielski
Lajdorf
112
Edukacja wczesnoszkolna
Korzeniewska
112
Edukacja wczesnoszkolna
Korzeniewska
112
2.
8.55-9.40
Edukacja wczesnoszkolna
Korzeniewska
112
Edukacja wczesnoszkolna
Korzeniewska
112
Edukacja wczesnoszkolna
Korzeniewska
112
3.
9.50-10.35
Edukacja wczesnoszkolna
Korzeniewska
112
WF
Korzeniewska
MS41
Język angielski
Lajdorf
207
Edukacja wczesnoszkolna
Korzeniewska
112
Edukacja wczesnoszkolna
Korzeniewska
112
4.
10.45-11.30
WF
Korzeniewska
MS30
Edukacja wczesnoszkolna
Korzeniewska
112
Edukacja wczesnoszkolna
Korzeniewska
112
Religia pr.
Kiczko
223
Religia kat.
Borek
212
WF
Korzeniewska
MS30
5.
11.50-12.35
Edukacja wczesnoszkolna
Korzeniewska
112
Edukacja wczesnoszkolna
Korzeniewska
112
Religia pr.
Kiczko
223
6.
12.55-13.40
Edukacja wczesnoszkolna
Korzeniewska
112
Edukacja wczesnoszkolna
Korzeniewska
112
7.
13.50-14.35
Religia kat.
Borek
112
Edukacja wczesnoszkolna
Korzeniewska
112
8.
14.45-15.30
Gimnastyka korekcyjna
Klimaszewski
MS41
9.
15.35-16.20
.....

- ...

 


2 A
Data publikacji: 31.01.2022

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
Edukacja wczesnoszkolna
Zajkowska
107
Język angielski
Lajdorf
107
2.
8.55-9.40
Język angielski
Lajdorf
107
Edukacja wczesnoszkolna
Zajkowska
107
Edukacja wczesnoszkolna
Zajkowska
107
3.
9.50-10.35
WF
Zajkowska
MS30
WF
Zajkowska
MS30
Edukacja wczesnoszkolna
Zajkowska
107
Religia kat.
Borek
107
Edukacja wczesnoszkolna
Zajkowska
107
4.
10.45-11.30
Edukacja wczesnoszkolna
Zajkowska
107
Edukacja wczesnoszkolna
Zajkowska
107
WF
Zajkowska
MS30
Edukacja wczesnoszkolna
Zajkowska
107
Edukacja wczesnoszkolna
Zajkowska
107
5.
11.50-12.35
Edukacja wczesnoszkolna
Zajkowska
107
Edukacja wczesnoszkolna
Zajkowska
107
Religia pr.
Kiczko
223
Edukacja wczesnoszkolna
Zajkowska
107
Edukacja wczesnoszkolna
Zajkowska
107
6.
12.55-13.40
Religia kat.
Borek
107
Edukacja wczesnoszkolna
Zajkowska
107
Edukacja wczesnoszkolna
Zajkowska
107
7.
13.50-14.35
Zajęcia pozalekcyjne
Zajkowska
107
Gimnastyka korekcyjna
Klimaszewski
MS41
Religia pr.
Kiczko
223
8.
14.45-15.30
9.
15.35-16.20
.....

- ...

 


2 B
Data publikacji: 31.01.2022

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
Edukacja wczesnoszkolna
Nieścior
106
WF1
Klimaszewski
MS30
2.
8.55-9.40
WF1
Klimaszewski
MS30
Edukacja wczesnoszkolna
Nieścior
106
3.
9.50-10.35
Edukacja wczesnoszkolna
Nieścior
106
Edukacja wczesnoszkolna
Nieścior
106
Edukacja wczesnoszkolna
Nieścior
106
Edukacja wczesnoszkolna
Nieścior
106
4.
10.45-11.30
Edukacja wczesnoszkolna
Nieścior
106
Edukacja wczesnoszkolna
Nieścior
106
Edukacja wczesnoszkolna
Nieścior
106
Język angielski
Nieścior
106
Edukacja wczesnoszkolna
Nieścior
106
5.
11.50-12.35
Edukacja wczesnoszkolna
Nieścior
106
Religia pr.
Kiczko
223
Religia kat.
Borek
106
Edukacja wczesnoszkolna
Nieścior
106
Język angielski
Nieścior
106
6.
12.55-13.40
Edukacja wczesnoszkolna
Nieścior
106
Edukacja wczesnoszkolna
Nieścior
106
WF
Nieścior
MS30
7.
13.50-14.35
Edukacja wczesnoszkolna
Nieścior
106
Gimnastyka korekcyjna
Klimaszewski
MS41
Religia pr.
Kiczko
223
Religia kat.
Borek
106
8.
14.45-15.30
9.
15.35-16.20
.....

- ...

 


2 C
Data publikacji: 31.01.2022

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
Edukacja wczesnoszkolna
Dąbrowska
102
Język angielski
Lajdorf
102
2.
8.55-9.40
Edukacja wczesnoszkolna
Dąbrowska
102
Edukacja wczesnoszkolna
Dąbrowska
102
Edukacja wczesnoszkolna
Dąbrowska
102
3.
9.50-10.35
Język angielski
Lajdorf
102
Edukacja wczesnoszkolna
Dąbrowska
102
Edukacja wczesnoszkolna
Dąbrowska
102
Zajęcia pozalekcyjne
Dąbrowska
102
4.
10.45-11.30
Edukacja wczesnoszkolna
Dąbrowska
102
Edukacja wczesnoszkolna
Dąbrowska
102
Edukacja wczesnoszkolna
Dąbrowska
102
Edukacja wczesnoszkolna
Dąbrowska
102
Edukacja wczesnoszkolna
Dąbrowska
102
5.
11.50-12.35
Edukacja wczesnoszkolna
Dąbrowska
102
Edukacja wczesnoszkolna
Dąbrowska
102
WF
Dąbrowska
MS41
Edukacja wczesnoszkolna
Dąbrowska
102
6.
12.55-13.40
Edukacja wczesnoszkolna
Dąbrowska
102
Religia kat.
Borek
102
WF
Dąbrowska
MS30
7.
13.50-14.35
WF
Dąbrowska
MS41
Religia kat.
Borek
102
8.
14.45-15.30
9.
15.35-16.20
.....

- ...

 


2 D
Data publikacji: 31.01.2022

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
Edukacja wczesnoszkolna
Dowejko
20
WF
Dowejko
MS41
Edukacja wczesnoszkolna
Dowejko
20
2.
8.55-9.40
Edukacja wczesnoszkolna
Dowejko
20
Język angielski
Lajdorf
20
Edukacja wczesnoszkolna
Dowejko
20
Edukacja wczesnoszkolna
Dowejko
20
3.
9.50-10.35
Edukacja wczesnoszkolna
Dowejko
20
Edukacja wczesnoszkolna
Dowejko
20
Edukacja wczesnoszkolna
Dowejko
20
Edukacja wczesnoszkolna
Dowejko
20
Edukacja wczesnoszkolna
Dowejko
20
4.
10.45-11.30
Edukacja wczesnoszkolna
Dowejko
20
Edukacja wczesnoszkolna
Dowejko
20
Edukacja wczesnoszkolna
Dowejko
20
Zajęcia pozalekcyjne
Dowejko
20
WF
Dowejko
MS41
5.
11.50-12.35
Edukacja wczesnoszkolna
Dowejko
20
Religia pr.
Kiczko
223
Religia kat.
Harasimowicz
20
Język angielski
Lajdorf
20
6.
12.55-13.40
WF
Dowejko
MS41
Edukacja wczesnoszkolna
Dowejko
20
7.
13.50-14.35
Religia pr.
Kiczko
223
Religia kat.
Harasimowicz
20
8.
14.45-15.30
9.
15.35-16.20
.....

- ...

 


3 A
Data publikacji: 31.01.2022

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
Edukacja wczesnoszkolna
Sokołowska
113
Edukacja wczesnoszkolna
Sokołowska
113
Zajęcia pozalekcyjne
Sokołowska
113
2.
8.55-9.40
Edukacja wczesnoszkolna
Sokołowska
113
Edukacja wczesnoszkolna
Sokołowska
113
Edukacja wczesnoszkolna
Sokołowska
113
Edukacja wczesnoszkolna
Sokołowska
113
Edukacja wczesnoszkolna
Sokołowska
113
3.
9.50-10.35
Edukacja wczesnoszkolna
Sokołowska
113
Edukacja wczesnoszkolna
Sokołowska
113
Edukacja wczesnoszkolna
Sokołowska
113
Edukacja wczesnoszkolna
Sokołowska
113
Edukacja wczesnoszkolna
Sokołowska
113
4.
10.45-11.30
Edukacja wczesnoszkolna
Sokołowska
113
Język angielski
Lajdorf
207
WF
Sokołowska
basen
Język angielski
Lajdorf
207
Edukacja wczesnoszkolna
Sokołowska
113
5.
11.50-12.35
Religia kat.
Harasimowicz
113
Edukacja wczesnoszkolna
Sokołowska
113
WF
Sokołowska
basen
WF
Sokołowska
MS41
6.
12.55-13.40
Religia kat.
Harasimowicz
113
7.
13.50-14.35
8.
14.45-15.30
9.
15.35-16.20
.....

- ...

 


3 B
Data publikacji: 31.01.2022

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
Edukacja wczesnoszkolna
Rutkowska
119
Edukacja wczesnoszkolna
Rutkowska
119
2.
8.55-9.40
Edukacja wczesnoszkolna
Rutkowska
119
Edukacja wczesnoszkolna
Rutkowska
119
3.
9.50-10.35
Język angielski
Sołowianowicz
119
Język angielski
Sołowianowicz
119
Edukacja wczesnoszkolna
Rutkowska
119
Edukacja wczesnoszkolna
Rutkowska
119
4.
10.45-11.30
Edukacja wczesnoszkolna
Rutkowska
119
Edukacja wczesnoszkolna
Rutkowska
119
Edukacja wczesnoszkolna
Rutkowska
119
WF
Rutkowska
MS30
Religia pr.
Kiczko
223
Religia kat.
Borek
119
5.
11.50-12.35
Edukacja wczesnoszkolna
Rutkowska
119
Edukacja wczesnoszkolna
Rutkowska
119
WF
Rutkowska
basen
Edukacja wczesnoszkolna
Rutkowska
119
6.
12.55-13.40
Edukacja wczesnoszkolna
Rutkowska
119
WF
Rutkowska
basen
Edukacja wczesnoszkolna
Rutkowska
119
7.
13.50-14.35
Zajęcia pozalekcyjne
Rutkowska
119
Gimnastyka korekcyjna
Klimaszewski
MS41
Edukacja wczesnoszkolna
Rutkowska
119
8.
14.45-15.30
Religia pr.
Kiczko
223
Religia kat.
Borek
119
9.
15.35-16.20
.....

- ...

 


3 C
Data publikacji: 31.01.2022

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
Edukacja wczesnoszkolna
PÓŁKOŚNIK
123
Język angielski
Sołowianowicz
123
2.
8.55-9.40
Edukacja wczesnoszkolna
PÓŁKOŚNIK
123
Język angielski
Sołowianowicz
123
Edukacja wczesnoszkolna
PÓŁKOŚNIK
123
3.
9.50-10.35
Edukacja wczesnoszkolna
PÓŁKOŚNIK
123
Zajęcia pozalekcyjne1
PÓŁKOŚNIK
123
Edukacja wczesnoszkolna
PÓŁKOŚNIK
123
4.
10.45-11.30
Edukacja wczesnoszkolna
PÓŁKOŚNIK
123
Edukacja wczesnoszkolna
PÓŁKOŚNIK
123
Edukacja wczesnoszkolna
PÓŁKOŚNIK
123
Edukacja wczesnoszkolna
PÓŁKOŚNIK
123
Religia pr.
Kiczko
223
Religia kat.
Harasimowicz
123
5.
11.50-12.35
Edukacja wczesnoszkolna
PÓŁKOŚNIK
123
WF
PÓŁKOŚNIK
basen
Edukacja wczesnoszkolna
PÓŁKOŚNIK
123
Edukacja wczesnoszkolna
PÓŁKOŚNIK
123
6.
12.55-13.40
Edukacja wczesnoszkolna
PÓŁKOŚNIK
123
WF
PÓŁKOŚNIK
basen
Edukacja wczesnoszkolna
PÓŁKOŚNIK
123
7.
13.50-14.35
WF
PÓŁKOŚNIK
MS30
Edukacja wczesnoszkolna
PÓŁKOŚNIK
123
8.
14.45-15.30
Religia pr.
Kiczko
223
Religia kat.
Harasimowicz
108
9.
15.35-16.20
.....

- ...

 


4 A
Data publikacji: 31.01.2022

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
Język polski
Brzezińska
202
WF
Zajko
DS2
Informatyka1
Klem
142
2.
8.55-9.40
Matematyka
Winkiewicz
206
WF
Zajko
DS2
Muzyka
Rodziewicz
216
Religia kat.
Harasimowicz
21
WF
Zajko
DS2
3.
9.50-10.35
Przyroda
Szymańska
125
Język polski
Brzezińska
202
Język polski
Brzezińska
202
Język angielski
Sołowianowicz
124
WF
Zajko
DS2
4.
10.45-11.30
WF
Zajko
DS1
Plastyka
Molska
203
WF
Zajko
DS2
WF
Zajko
DS1
Język polski
Brzezińska
202
5.
11.50-12.35
WF
Zajko
DS1
Historia
Paszko
205
WF
Zajko
DS2
WF
Zajko
DS1
Język polski
Brzezińska
202
6.
12.55-13.40
Zajęcia z wychowawcą
Rodziewicz
216
Język angielski
Sołowianowicz
124
Matematyka
Winkiewicz
206
Matematyka
Winkiewicz
206
Matematyka
Winkiewicz
206
7.
13.50-14.35
Religia kat.
Harasimowicz
21
Przyroda
Szymańska
125
Technika
Klem
141
Język angielski
Sołowianowicz
124
8.
14.45-15.30
Informatyka2
Klem
142
9.
15.35-16.20
.....

- ...

 


4 B
Data publikacji: 31.01.2022

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
Matematyka
Lewończuk
218
Muzyka
Rodziewicz
216
Zajęcia z wychowawcą
Sołowianowicz
124
Informatyka2
Klem
142
2.
8.55-9.40
Przyroda
SZYMAŃSKA
129
Informatyka1
Klem
142
Matematyka
Lewończuk
218
Język polski
Brzezińska
202
Język angielski
Sołowianowicz
124
3.
9.50-10.35
WF
Klimaszewski
DS1
WF
Klimaszewski
DS2
Język angielski
Sołowianowicz
124
Technika
Klem
141
Przyroda
SZYMAŃSKA
129
4.
10.45-11.30
Język polski
Brzezińska
202
Język angielski
Sołowianowicz
124
Język polski
Brzezińska
202
WF
Klimaszewski
MS41
WF
Klimaszewski
DS1
5.
11.50-12.35
Język polski
Brzezińska
202
Język polski
Brzezińska
202
Plastyka
Molska
203
Religia kat.
Harasimowicz
21
Religia pr.
Kiczko
223
6.
12.55-13.40
Religia kat.
Harasimowicz
21
Matematyka
Lewończuk
218
Religia pr.
Kiczko
223
Matematyka
Lewończuk
218
7.
13.50-14.35
Historia
Paszko
205
8.
14.45-15.30
9.
15.35-16.20
.....

- ...

 


4 C
Data publikacji: 31.01.2022

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
WF
Chyża
MS41
Matematyka
Lewończuk
218
2.
8.55-9.40
Matematyka
Lewończuk
218
WF
Chyża
DS1
WF
Chyża
DS1
Informatyka2
Klem
142
Język polski
Brzezińska
202
3.
9.50-10.35
Język angielski
Lajdorf
207
Technika
Klem
141
Muzyka
Rodziewicz
216
Język polski
Brzezińska
202
Język polski
Brzezińska
202
4.
10.45-11.30
Zajęcia z wychowawcą
Lajdorf
207
Przyroda
SZYMAŃSKA
129
Język angielski
Lajdorf
207
Język polski
Brzezińska
202
Przyroda
SZYMAŃSKA
129
5.
11.50-12.35
Religia kat.
Borek
212
Język angielski
Lajdorf
207
Informatyka1
Klem
142
Religia kat.
Borek
212
Religia pr.
Kiczko
223
Historia
Paszko
205
6.
12.55-13.40
Język polski
Brzezińska
202
Religia pr.
Kiczko
223
Plastyka
Molska
203
7.
13.50-14.35
Matematyka
Lewończuk
218
Matematyka
Lewończuk
218
8.
14.45-15.30
WDŻWR
Kotyńska
202
WF
Chyża
MS41
9.
15.35-16.20
.....

- ...

 


5 A
Data publikacji: 31.01.2022

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
WF
Chyża
DS1
WF
Chyża
DS1
2.
8.55-9.40
WF
Chyża
DS1
Historia
Paszko
205
Język polski
Wardowicz
208
Biologia
Szymańska
125
Informatyka1
Klem
142
3.
9.50-10.35
Język polski
Wardowicz
208
Matematyka
Winkiewicz
206
Język polski
Wardowicz
208
Matematyka
Winkiewicz
206
Język angielski
Sołowianowicz
124
4.
10.45-11.30
Historia
Paszko
205
Język polski
Wardowicz
208
Religia pr.
Kiczko
223
Religia kat.
Borek
212
Technika
Klem
141
Muzyka
Rodziewicz
216
5.
11.50-12.35
Język angielski
Sołowianowicz
124
Zajęcia z wychowawcą
Winkiewicz
206
Matematyka
Winkiewicz
206
Geografia
Bartoszuk
211
Matematyka
Winkiewicz
206
6.
12.55-13.40
Matematyka
Winkiewicz
206
Plastyka
Molska
203
Język angielski
Sołowianowicz
124
Język polski
Wardowicz
208
Religia pr.
Kiczko
223
7.
13.50-14.35
Religia kat.
Borek
212
Informatyka2
Klem
142
WF
Chyża
MS41
8.
14.45-15.30
9.
15.35-16.20
.....

- ...

 


5 B
Data publikacji: 31.01.2022

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
Matematyka
Winkiewicz
206
Matematyka
Winkiewicz
206
2.
8.55-9.40
WF
Klimaszewski
DS2
Matematyka
Winkiewicz
206
Informatyka1
Klem
142
Język angielski
Nieścior
124
3.
9.50-10.35
Język angielski
Nieścior
124
Historia
Paszko
205
Geografia
Bartoszuk
211
Język polski
Wardowicz
208
Matematyka
Winkiewicz
206
4.
10.45-11.30
Religia kat.
Borek
212
Biologia
Szymańska
125
Język polski
Wardowicz
208
Język polski
Wardowicz
208
Technika
Klem
141
5.
11.50-12.35
Historia
Paszko
205
Język polski
Wardowicz
208
Język polski
Wardowicz
208
Plastyka
Molska
203
Religia kat.
Borek
212
6.
12.55-13.40
Zajęcia z wychowawcą
Paszko
205
Muzyka
Rodziewicz
216
WF
Klimaszewski
DS1
WF
Klimaszewski
MS41
Język angielski
Nieścior
124
7.
13.50-14.35
WDŻWR
Kotyńska
202
WF
Klimaszewski
DS1
Język angielski
Nieścior
124
8.
14.45-15.30
Informatyka2
Klem
142
9.
15.35-16.20
.....

- ...

 


5 C
Data publikacji: 31.01.2022

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
Matematyka
Winkiewicz
206
Język polski
Brzezińska
202
Język polski
Brzezińska
202
2.
8.55-9.40
Informatyka2
Klem
142
Język angielski
Sołowianowicz
124
Język polski
Brzezińska
202
Matematyka
Winkiewicz
206
3.
9.50-10.35
Język polski
Brzezińska
202
WF
Zajko
DS1
Technika
Klem
141
Geografia
Bartoszuk
211
Informatyka1
Klem
142
4.
10.45-11.30
Język angielski
Sołowianowicz
124
Język polski
Brzezińska
202
Religia pr.
Kiczko
223
Religia kat.
Harasimowicz
21
Biologia
Szymańska
125
Matematyka
Winkiewicz
206
5.
11.50-12.35
Matematyka
Winkiewicz
206
Plastyka
Molska
203
Język angielski
Sołowianowicz
124
Zajęcia z wychowawcą
Brzezińska
202
Muzyka
Rodziewicz
216
6.
12.55-13.40
WF
Zajko
DS1
Historia
Paszko
205
WF
Zajko
DS2
WF
Zajko
DS1
Religia pr.
Kiczko
223
Religia kat.
Harasimowicz
21
7.
13.50-14.35
Historia
Paszko
205
WDŻWR
Kotyńska
202
Język polski
Brzezińska
202
8.
14.45-15.30
9.
15.35-16.20
.....

- ...

 


7 A
Data publikacji: 31.01.2022

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
Informatyka1
Klem
142
Informatyka2
Klem
142
Język polski
Wardowicz
208
Fizyka
Kałmucka
218
Chemia
Zieniuk
217
2.
8.55-9.40
Biologia
Szymańska
125
Chemia
Zieniuk
217
Geografia
Bartoszuk
211
Geografia
Bartoszuk
211
WF1
Klimaszewski
DS1
3.
9.50-10.35
Matematyka
Winkiewicz
206
Fizyka
Kałmucka
218
Matematyka
Winkiewicz
206
Biologia
Szymańska
125
WF1
Klimaszewski
DS1
4.
10.45-11.30
Język polski
Wardowicz
208
WF1
Klimaszewski
DS1
Plastyka
Molska
203
Język angielski
Sołowianowicz
124
Język angielski
Sołowianowicz
124
5.
11.50-12.35
Język polski
Wardowicz
208
WF1
Klimaszewski
DS1
Język niemiecki
Misiejuk
129
Matematyka
Winkiewicz
206
Zajęcia z wychowawcą
Wardowicz
208
6.
12.55-13.40
Język angielski
Sołowianowicz
124
Matematyka
Winkiewicz
206
Religia kat.
Borek
212
Historia
Paszko
205
Religia kat.
Borek
212
7.
13.50-14.35
WF
Zajko
DS1
Muzyka
Rodziewicz
216
WF
Zajko
DS1
Język polski
Wardowicz
208
Język niemiecki
Misiejuk
207
8.
14.45-15.30
WF
Zajko
DS1
Język polski
Wardowicz
208
WF
Zajko
DS1
WF
Zajko
DS1
Historia
Paszko
205
9.
15.35-16.20
Doradztwo edukacyjno-zawodowe
Karwacka
124
Język polski
Wardowicz
208
WF
Zajko
DS1
.....

- ...

 


8 A
Data publikacji: 31.01.2022

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00-8.45
WF
Klimaszewski
DS1
Chemia
Zieniuk
217
Geografia
Bartoszuk
211
Informatyka1
Klem
142
Doradztwo edukacyjno-zawodowe
Karwacka
124
2.
8.55-9.40
Historia
Paszko
205
Fizyka
Kałmucka
218
Matematyka
Winkiewicz
206
Fizyka
Kałmucka
218
Chemia
Zieniuk
217
3.
9.50-10.35
WOS
Paszko
205
Zajęcia z wychowawcą
Artysiewicz
216
Religia kat.
Borek
212
Religia pr.
Kiczko
223
WF
Klimaszewski
DS1
Język polski
Wardowicz
208
4.
10.45-11.30
Matematyka
Winkiewicz
206
Matematyka
Winkiewicz
206
Język angielski
Sołowianowicz
124
Matematyka
Winkiewicz
206
Język polski
Wardowicz
208
5.
11.50-12.35
Biologia
Szymańska
125
Język angielski
Sołowianowicz
124
WF
Klimaszewski
DS1
Język polski
Wardowicz
208
Język angielski
Sołowianowicz
124
6.
12.55-13.40
Język polski
Wardowicz
208
Język polski
Wardowicz
208
Informatyka2
Klem
142
Religia kat.
Borek
212
Religia pr.
Kiczko
223
Język niemiecki
Misiejuk
129
7.
13.50-14.35
Język polski
Wardowicz
208
Język niemiecki
Misiejuk
129
WOS
Paszko
205
Historia
Paszko
205
8.
14.45-15.30
WDŻWR
Kotyńska
202
WF
Klimaszewski
DS1
EdB
Misztal
205
9.
15.35-16.20
.....

- ...

 

Astar Plany Lekcji.
http://www.astar05.pl

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Białymstoku

Szkoła Podstawowa nr 48 im. króla Stefana Batorego w Białymstoku
Przedszkole Samorządowe nr 87 Białymstoku

ul. Magnoliowa 13, 15-669 Białystok
ADRESY EMAIL zsps5@um.bialystok.pl

TELEFONY KONTAKTOWE
Telefon: sekretariat  85 661-51-34
Telefon: portiernia 85 66-16-580
Telefon przedszkole 85 652 - 22 - 84
Telefon: kadry-księgowość 85 661-12-07


Powrót na początek strony