Dziękujemy Dyrekcji ZSTiO z Oddz. Integracyjnymi

Szansa na spełnienie marzeń naszej szkolnej społeczności #BudżetObywatelskiwBiałymstoku

KOCHANI, PEŁNA MOBILIZACJA GLOSUJEMY UDOSTĘPNIAMY, PROSIMY ZNAJOMYCH O GŁOSY Zachęcamy z całego serca do głosowania na wspaniały projekt #O39PrzystanekPiękna Bezpłatne usługi fryzjerskie w ZSTiO z Oddz. Integracyjnymi im. St. Staszica w Białymstoku Dla Ciebie to tylko chwila, a dla nas szansa na wyposażenie szkolnej Pracowni fryzjerskiej PAMIIĘTAJCIE Można wybrać maksymalnie 4 projekty ze wszystkich zakwalifikowanych do głosowania, ALE ZAGŁOSOWAĆ MONA TYLKO 1 RAZ, NIEWAŻNE CZY ELEKTRONICZNIE CZYNA KARCIE TRADYCYJNEJ REKOMENDUJEMY także GŁOSOWANIE NA PROJEKTY szkół partnerskich O44 BOISKO DLA DZIECI Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Białymstoku 5 w Białymstoku O065 PLAC ZABAW PRZY SZKOLE Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Białymstoku Osoby niepełnoletnie też mogą głosować, jednak zgodę na to musi wyrazić rodzic lub opiekun prawny – wypełniając formularz dołączony do karty głosowania.

Więcej na stronie: