Filmowa noc w szkole ze Szkolnym Kołem Wolontariatu

W nocy z 16 na 17 czerwca Wolontariusze wraz z Paniami Martą i Anią nocowali w szkole. To kolejna inicjatywa SKW integrująca dzieci,sprzyjająca budowaniu dobrych wspomnień, wzmacnianiu przyjaźni i samodzielności. To także okazja do zabawy w chowanego po ciemku, biegania z latarkami po szkole i typowania agentów i mafiosów. Nocnym pogaduszkom także nie było końca, ale jak przystało na super ekipę-pamiętaliśmy o kolacji i umyciu ząbków.

Dziękujemy Wam Kochani za mile spędzony czas i dobrą zabawę.

A teraz odsypiajcie, bo snu w nocy było mało.

Uściski -Pani Marta i Pani Ania

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Białymstoku

Szkoła Podstawowa nr 48 im. króla Stefana Batorego w Białymstoku
Przedszkole Samorządowe nr 87 Białymstoku

ul. Magnoliowa 13, 15-669 Białystok
ADRESY EMAIL zsps5@um.bialystok.pl

TELEFONY KONTAKTOWE
Telefon: sekretariat  85 661-51-34
Telefon: portiernia 85 66-16-580
Telefon przedszkole 85 652 - 22 - 84
Telefon: kadry-księgowość 85 661-12-07

obrazek_mol_net.jpg


Powrót na początek strony