Finał Wojewódzki w LA Igrzysk Dzieci

07 czerwca miał miejsce Finał Wojewódzki w LA Igrzysk Dzieci. Reprezentacja naszej szkoły liczyła 9 osób, dwie drużyny sztafetowe dziewcząt i chłopców oraz Mateusz Kowalko w pchnięciu kulą. Śmiało można powiedzieć, że jest kolejny bardzo dobry występ naszych Lekkoatletów.

Duży sukces odniósł Mateusz, który został brązowym medalistą w kuli wynikiem 9,97 m, poprawiając swój życiowy rekord o 83 cm! Natomiast sztafeta dziewcząt zajęła czwarte miejsce( najlepsza ekipa z Białegostoku), tracąc do srebra 0,24 s, a do brązu 0,23 s. Mały błąd przy drugiej zmianie kosztował nas być może nawet złoto, no ale taki jest sport. Kto popełnia więcej błędów przegrywa...

Chłopcy w sztafecie wypadli trochę gorzej zajmując dwunaste miejsce na szesnaście ekip.

Wszystkim bardzo dziękuję i gratuluję.!!!

Jacek Klimaszewski