Kronika Samorządu Uczniowskiego – październik

9 X – wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego. Uprawnionych do głosowania: 557 uczniów, oddano 517 ważnych głosów (nieważnych – 11). Przewodniczącą Zarządu SU została Julia Żukowska z klasy VIIB, pierwszy zastępcą Milena Bezubik z klasy IVD, drugim zastępcą Filip Szymański z klasy VA. Członkowie Zarządu to: Lena Kużmicka, Karolina Łukaszuk, Antonina Maras, Antonina Wiśniewska i Kornelia Wróbel.

12 X – dyskoteka klas 4-7. Bawiło się około 150 osób. Dochód z dyskoteki został przekazany na potrzeby zwierząt z „Fundacji Benek”.

25 X – Dzień Kundelka. Dochód ze sprzedaży cegiełek- po 3 zł zostanie przeznaczony na zakup szczepionek dla psów z białostockiego schroniska.

27 X – Dzień Dyni. Uczniowie (i nauczyciele) przybyli do szkoły „na pomarańczowo” i z elementami „dyniowości”. Było wesoło.

31 X – Dzień Piżamy. W ten październikowy wtorek społeczność szkolna lekko przysnęła – w ruch poszły piżamki i szlafroczki. Wszyscy świetnie się bawili.

X – Jak co roku klasy pierwsze posadziły cebulki kwiatów. Teraz czekamy do wiosny. Na zdjęciach klasa I C.

Obejrzyjcie mix zdjęć.