MIKROFON DLA NAJMŁODSZYCH

Dnia 6 czerwca odbyła się II edycja szkolnego konkursu wokalnego MIKROFON DLA NAJMŁODSZYCH. Podczas pierwszej edycji nie mieliśmy tego szczęścia, by podziwiać publicznie występy naszych wspaniałych uczestnik. Z tym większą radością powitaliśmy w tym dniu nie tylko uczestników ale również publiczność. 

W konkursie wzięło udział 19 uczniów z klas I-III. Uczniowie śpiewali piosenki z dowolnego repertuaru. Konkurencja była ogromna! Wszyscy uczestnicy zaprezentowali bardzo wysoki poziom wokalny. Jury w składzie : p. dyrektor Hanna Szymańska, p. pedagog Renata Karwacka oraz nauczyciel muzyki i opiekun samorządu szkolnego p. Dorota Artysiewicz, miały nie lada orzech do zgryzienia. Panie oceniały dobór repertuaru, muzykalność, dykcję oraz ogólny wyraz muzyczny. Występom wszystkich uczestników towarzyszyły ogromne emocje. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni, gratulujemy wszystkim uczniom, którzy tak wspaniałe się zaprezentowali i zechcieli stanąć na scenie przed publicznością! A oto lista zwycięzców: 

Miejsce I - Karolina Łukaszuk, kl. II d

Miejsce II - Kornelia Bylińska, kl. II c

Miejsce III- Milena Bezubik, kl. II d

Wyróżnienia otrzymali:

Julia Komarzewska, kl.II b, Antonina Wiśniewska, kl. II d, Julian Steć, kl. I a. 

Gratulujemy i zapraszamy za rok ! 

 

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Białymstoku

Szkoła Podstawowa nr 48 im. króla Stefana Batorego w Białymstoku
Przedszkole Samorządowe nr 87 Białymstoku

ul. Magnoliowa 13, 15-669 Białystok
ADRESY EMAIL zsps5@um.bialystok.pl

TELEFONY KONTAKTOWE
Telefon: sekretariat  85 661-51-34
Telefon: portiernia 85 66-16-580
Telefon przedszkole 85 652 - 22 - 84
Telefon: kadry-księgowość 85 661-12-07


Powrót na początek strony