Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Języka Angielskiego

Dnia 11. 01. 2023r. odbyła się w naszej szkole kolejna edycja Ogólnopolskiej Olimpiady z Języka Angielskiego OLIMPUS sesja zimowa. Na podstawie rozwiązanych sprawdzianów organizatorzy Olimpiady wyłonili uczniów, którzy wykazali się największą wiedzą. Miło nam poinformować, że aż 14 uczniów zostało laureatami. Dyplomy laureata otrzymali nasi podopieczni:...

p. Joanny Sołowianowicz: Liliana Nagalewska, Franciszek Bylewski, Szymon Święcicki (klasa IV C); Marcin Sobiech (klasa V B); Kamil Nowicki (klasa VI C); Alexander Siemieniuk, Paulina Ginter (klasa VI A) oraz Jakub Dmochowski i Jakub Smoczek (klasa VIII A);

p. Grażyny Nieścior: Natalia Danilczuk, Olaf Roszkowski, Blanka Kiryluk, Patrycja Wieliczko (klasa VI B);

p. Barbary Lajdorf: Mateusz Pędraszewski (klasa V C).

Laureaci otrzymali dyplomy laureata, część z nich dodatkowo nagrody książkowe, zaś wszyscy uczestnicy – dyplomy uznania.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz ich nauczycielom. Zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych edycjach konkursu i sprawdzenia wiedzy i umiejętności.

Koordynatorzy:
Joanna Sołowianowicz