Pomóż nam zbierać "Talenciaki"

Drodzy Rodzice, Absolwenci, znajomi, przyjaciele szkoły i przedszkola!!!
Mamy przyjemność ogłosić, że nasza placówka przystąpiła do wyjątkowego projektu: "Szkoły Pełne Talentów". To akcja, dzięki której mamy szansę uzyskać mnóstwo fantastycznych nagród dla dzieci, w tym sprzęt sportowy i elektroniczny. Dobrze wiemy, że w naszej szkole kryją się prawdziwe talenty i - jak tylko możemy - staramy się pomagać im rozkwitać. Także dzięki Państwa pomocy tworzymy dzieciom coraz lepsze warunki rozwoju i kształcenia, a wspominany projekt to kolejna, doskonała ku temu okazja.
Na czym polega akcja „Szkoły Pełne Talentów?
Od poniedziałku, 5 września, w trakcie zakupów w sieci LIDL klienci będą mogli odbierać specjalne kupony – „Talenciaki”. Za każde 50 zł wydane na zakupy, wśród których będą warzywa lub owoce, kupujący otrzyma jednego „Talenciaka”. Kupon będzie można aktywować na stronie www.lidl.pl i przypisać go do naszej szkoły albo przekazać w sposób tradycyjny, wrzucając do specjalnego pudełka w szkole i przedszkolu. Tak zdobyte „Talenciaki” nasza szkoła wymieniać będzie później na atrakcyjne wyposażenie.
Gorąco zapraszamy do udziału w akcji!
talenciaki.jpg