Pozdrowienia z Konsulatu Świętego Mikołaja

We wtorek 14 listopada uczniowie z klasy 4b i 4d wybrali się na wycieczkę do Kętrzyna. Zapoznaliśmy się z burzliwą historią miasta, zwiedziliśmy zamek krzyżacki położony nad rzeką Guber. Następnie udaliśmy się do Konsulatu Świętego Mikołaja, tam mogliśmy podziwiać piękną wystawę świątecznych bombek. Wzięliśmy też udział w warsztatach, które poprowadził Elf Pierwszy. Każdy mógł przygotować bombkę i ozdobić ją według własnego pomysłu. Świetnie się bawiliśmy i wszystkim udzieliła się atmosfera Świąt Bożego Narodzenia.

Wprawdzie nie udało nam się jeszcze obudzić Świętego Mikołaja, ale Elf Pierwszy zapewnił nas, że już niebawem opuści swój Konsulat i wyruszy z prezentami. Zapewniamy Was, Święty Mikołaj istnieje.

Pozdrawiamy klasa 4b i 4d

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Białymstoku

Szkoła Podstawowa nr 48 im. króla Stefana Batorego w Białymstoku
Przedszkole Samorządowe nr 87 Białymstoku

ul. Magnoliowa 13, 15-669 Białystok
ADRESY EMAIL zsps5@um.bialystok.pl

TELEFONY KONTAKTOWE
Telefon: sekretariat  85 661-51-34
Telefon: portiernia 85 66-16-580
Telefon przedszkole 85 652 - 22 - 84
Telefon: kadry-księgowość 85 661-12-07

obrazek_mol_net.jpg


Powrót na początek strony