Prosimy o Wasze głosy, które odmienią Nasze Losy....

18 września 2022r. na miejskich Plantach odbył się Białostocki Festyn Obywatelski. Nasi uczniowie i nauczyciele przygotowali atrakcyjne stoisko, na którym można było m.in poznać zasady głosowania na nasze dwa projekty - ,,Drogę dojazdową do przedszkola" O081 i ,,Plac zabaw" O071. Nie zabrakło też atrakcji dla dzieci i dorosłych. Nasi uczniowie zaprezentowali się na scenie wykonując znane przeboje muzyki rozrywkowej. Ponadto zostały przygotowane animacje, gry, konkursy, teatrzyk kamishibai i malowanie twarzy. Miłą niespodziankę sprawił nam Pan Prezydent Tadeusz Truskolaski, który odwiedził nasze stoisko. Głosowanie niedługo, bo już od 3 października 2022r. Liczymy na Państwa głosy.

Mamy takie marzenia,

są dwie drogi do ich spełnienia.

Prosimy o Wasze głosy, które odmienią Nasze Losy.

A z Budżetem Obywatelskim, razem Nam się uda.

Bo są w Białymstoku takie cuda

O071 - Plac Zabaw Przy Szkole

O081 - Droga Dojazdowa Do Przedszkola

Głosowanie zaczyna się 3 października …

Dziękujemy za każdy oddany głos

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Białymstoku

Szkoła Podstawowa nr 48 im. króla Stefana Batorego w Białymstoku
Przedszkole Samorządowe nr 87 Białymstoku

ul. Magnoliowa 13, 15-669 Białystok
ADRESY EMAIL zsps5@um.bialystok.pl

TELEFONY KONTAKTOWE
Telefon: sekretariat  85 661-51-34
Telefon: portiernia 85 66-16-580
Telefon przedszkole 85 652 - 22 - 84
Telefon: kadry-księgowość 85 661-12-07


Powrót na początek strony