Tanecznym krokiem idzie przez świat…

Niezmiernie miło mi poinformować, że uczennica klasy I B, Natalia Gogol, święci tryumfy. W tym roku szkolnym zdobyła już kilka ważnych pucharów w dziedzinie tańca sportowego. We wrześniu otrzymała I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego klas H,G,F - Ostrołęka Centrum Kultur 2023; w październiku - I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego o Puchar Starosty Wołomińskiego - Strefa Tańca CUP oraz I miejsce w Mistrzostwach Polski FTS Dzieci i Juniorów Młodszych.

12. 11. 2023r. zajęła I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Żoliborz Miasta Stołecznego Warszawy, natomiast 25.11.2023r. wywalczyła Grand Prix Polski podczas XXVII Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego XIX Dziecięcej Gali Tanecznej o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego, Starosty Łomżyńskiego, Prezydenta Miasta Łomża i Wójta Gminy Piątnica.

Należy dodać, że Natalia jest przy tym bardzo dobrą uczennicą, niezwykle pogodną i uczynną dziewczynką oraz lubianą przez wszystkich koleżanką. Składam szczere gratulacje oraz wyrazy uznania za udział w tak prestiżowych zawodach, życząc jednocześnie kolejnych sukcesów.

Wychowawczyni klasy