"Wesoła Dynia" i lampiony z dyni.

Przedszkole 87. Jesień dostarcza nam wiele pięknych darów, wśród jesiennych okazów króluje dynia. Jest ona bardzo zdrowym a zarazem okazałym warzywem. 21 października 2022r., odbyło się rozstrzygnięcie konkursu pt. „WESOŁA DYNIA”. Dzieci wyczarowały z dyni wiele dyniowych lampionów, które zachwyciły efektem. Pani Dyrektor Marta Brzozowska jako przewodnicząca komisji konkursowej dokonała wyboru zwycięskich lampionów. Z przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu: I miejsce Mikołaj Prus - Sówki II miejsce Łucja Cebelińska - Żabki III miejsce Matylda Zajkowska - Pszczółki Wyróżnienia: Amelia Rdzeń – Biedroneczki Julia Wigda – Sówki Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił w konkursie. Gratulujemy pomysłów. Otrzymane prace wymagały nie lada wysiłku i kreatywności.

Szkoła SP48. Wystawa lampionów przy głównym wejściu do szkoły.