Wycieczka klasy 3c, 4a, 4c oraz 6b do Kazimierza Dolnego.

Dnia 30 maja 2023r. klasy 3c, 4a, 4c oraz 6b wraz z opiekunami: Panią Dorotą Artysiewicz, Panią Iwoną Lewończuk i Panem Jackiem Klimaszewskim uczestniczyły w wycieczce szkolnej. Najpierw bawiliśmy się doskonale w Parku Edukacji i Rozrywki „Farma Iluzji”w Trojanowie. Na ponad 6 hektarach pięknego, częściowo leśnego terenu umieszczono kilkadziesiąt wyjątkowych atrakcji, m.in. Latająca Chata Tajemnic, Tunel Zapomnienia i Latający Domek. Atrakcji było moc i szaleliśmy na maksa. Następnie pojechaliśmy do Kazimierza Dolnego, gdzie zwiedziliśmy: Stare Miasto, Góra Trzech Krzyży, Ruiny zamku i basztę. Kazimierz Dolny jest prawdziwą perłą i jednym z najcenniejszych i najbardziej urokliwych miejsc w Polsce. Jest też jedną z najbardziej znanych miejscowości turystyczno-wypoczynkowych w kraju. Oczywiście nie mogło zabraknąć czasu na zakup pamiątek i wykonanie zdjęć. Pełni wrażeń późnym wieczorem wróciliśmy do domu. Wycieczka bardzo nam się podobała i już czekamy na kolejną :-)