Wyniki - XV Ogólnopolski Turniej Koszykówki Chłopców 2022

Ogólnopolski Turniej Koszykówki Chłopców  Batory Basket Cup rocznik 2011 pod hasłem ,, Nie palę, nie piję - koszykówką żyję." Zwycięzcą turnieju został zespół Nenufar 5 Ełk, który wygrał wszystkie mecze. Drugie miejsce zajęła drużyna UKS Białołęka Warszawa, trzecie ZSP nr 5, zaś czwarte MOSiR Bielsk Podlaski. Najlepszym zawodnikiem turnieju (MVP) został  wybrany Aleks Sewastianowicz (UKS Nenufar 5 Ełk).
ZSP nr 5 (MKS Batory) - UKS Nenufar 5 Ełk 24:66
Turniej rozgrywany był w przyjaznej atmosferze. We wszystkich meczach widać było wielkie zaangażowanie zawodników.
Nasz zespół zaprezentował się bardzo dobrze - zajął III miejsce. Uczniowie ZSP nr 5 pierwszy raz uczestniczyli w tego typu turnieju, jednak dzięki swojej waleczności znaleźli się na podium. Brawa za postawę!