GODZINY PRACY BIBLIOTEKI rok. szk. 2023/2024
PONIEDZIAŁEK – CZWARTEK 7.45 – 16.00
PIĄTEK 7.45 – 13.00

Drodzy czytelnicy!

Z przyjemnością informujemy, że już jest dostępny katalog biblioteki szkolnej online, za pomocą którego można sprawdzić, czy biblioteka posiada interesujące Was zbiory i sprawdzić dostępność pozycji.

Jak wyszukiwać w katalogu OPAC?

• Wyszukiwanie w OPAC ma postać wyszukiwania jednookienkowego, podobnie jak   w popularnej przeglądarce Google. Wpisana fraza wyszukiwawcza domyślnie jest wyszukiwana we wszystkich indeksach jednocześnie.
  • Istnieje możliwość wyszukiwania osobno w następujących indeksach: autor, tytuł, temat (hasło przedmiotowe).
  • Wpisanie poszukiwanej frazy w cudzysłowie wygeneruje nam listę wyników odpowiadającą dokładnie na zapytanie.
  • Listę wyników można zawężać za pomocą specjalnych filtrów. Lista wyników jest również stronicowana. Zapraszam do korzystania z elektronicznego katalogu biblioteki szkolnej.

Zapraszamy do korzystania z elektronicznego katalogu biblioteki szkolnej!